– O NAS

 

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do Tailor Hotel Sport & Conference położonego w malowniczej, mazurskiej miejscowości Morąg. Nieco oddalony od centrum miasta kompleks stwarza wygodne warunki zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów. Dobra lokalizacja hotelu stanowi doskonałą bazę do organizacji imprez i konferencji.

Obiekt posiada 48 komfortowo wyposażonych pokoi. W cenie pokoju otrzymują Państwo nie tylko pyszne śniadanie ale również wstęp do sauny, wanny z hydromasażem oraz siłowni, a najmłodsi mogą skorzystać z pokoju gier PS4, pokoju zabaw oraz placu zabaw na świeżym powietrzu.

Dodatkowo nasi goście mogą skorzystać z wypożyczalni aut, rowerów, gokartów czy kijków do nordic-walking. Posiadamy 20 rowerów dużych i średnich, 2 rowery elektryczne oraz 12 gokartów małych i dużych.

Naszym gościom biznesowym oddajemy do dyspozycji klimatyzowaną,  przestronną i bogato wyposażoną salę konferencyjną mogąca pomieścić nawet do 180 osób.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą organizacji imprez okolicznościowych, zarówno wewnątrz budynku jak i na świeżym powietrzu (zadaszenie wraz z grillem i miejscem na ognisko).

Dużym walorem hotelu jest jego bezpośredni dostęp do kompleksu sportowego, obejmującego zespół boisk i bieżni lekkoatletycznej. Istnieje także możliwość skorzystania z hali sportowej oraz basenu z siłownią, które funkcjonują na terenie naszego miasta i zarządzane są przez współpracujące z nami placówki. W pobliżu hotelu znajduje się także zabytkowy park oraz plaża nad jeziorem Skiertąg (300m od hotelu).

Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy internet.